Sweet duo | dubbele armband geweven met kralen

Sweet duo | dubbele armband geweven met kralen

Een mooi roze en witte armband met goudkleurige details en sluiting. Doordat de 2 smalle armbandjes samen op een brede sluiting zijn gezet lijkt het of je 2 armbandjes om hebt.

  • voor polsen van 16-21cm breed
  • ca 2,5 cm breed
  • roze, witte en goud kralen met goudkleurige sluiting
  • 2 bandjes op 1 sluiting
  • handgeweven met kralen
  • Atelier Almirah

14,95

Op voorraad

Wij zijn aangesloten bij

Keurmerk webwinkel

Beschrijving

Over Sweet duo | armband geweven met kralen

Het armbandjes weven is populair werk op Atelier Almirah dat door veel van onze makers wordt gedaan. Op een klein weefgetouwtje worden de bandjes op maat en in verschillende breedtes geweven. Er zijn inmiddels ook veel verschillende designs en kleuren verkrijgbaar. Er is een mooie handgemaakte armband voor iedereen.

  • voor polsomvang van 16-21cm
  • ca 1,5 cm breed
  • met goudkleurige sluiting
  • handgeweven met kralen

Over de makers van Sweet duo |  armband geweven met kralen

De kralenarmbandjes worden geweven door de makers van Atelier Almirah. Wij bieden waardevol werk en ruimte voor ontwikkeling aan mensen met een beperking en mensen die om andere redenen (tijdelijk) ondersteuning nodig hebben bij werken op hun weg treug naar de reguliere arbeidsmarkt.

 

Schrijf je in voor Mooie Verhalen Post en maak kans op €15 shoptegoed

Lees meer over de mooie verhalen achter onze handgemaakte cadeaus en blijf op de hoogte van nieuwe ontwikkelingen en producten in ons assortiment. 

Elke maand wordt onder de nieuwe inschrijvingen €15 euro shoptegoed verloot die je per email van ons ontvangt.