Spaghetti | spaghetti portie plankje van olijfhout

Aanbieding!

Spaghetti | spaghetti portie plankje van olijfhout

Gok je ook altijd maar een beetje als je spaghetti gaat koken?  Met dit spaghetti doseerplankje, gemaakt van prachtig olijfhout, is dat geen probleem meer.  Handig om de goede hoeveelheid spaghetti af te meten voor 1 tot 4 personen en een plaatje om te zien.

  • van olijfhout
  • 4 maten, tot 4 personen
  • gemaakt in Tunesië
  • The Twinning Company

Oorspronkelijke prijs was: €6,95.Huidige prijs is: €5,95.

Op voorraad

Wij zijn aangesloten bij

Keurmerk webwinkel

Beschrijving

Over Spaghetti | spaghetti portie plankje van olijfhout

Oorspronkelijk, uniek en handgemaakt – dat zijn de producten van The Twinning Company. Zo ook deze handige spaghetti doseerplank van olijfhout om de juiste hoeveelheid spaghetti af te meten.

Over de makers van Spaghetti| spaghetti portie plankje van olijfhout

Deze spaghettiplankjes worden in Tunesië gemaakt voor The Twinning Company. Zij geloven in het steunen van kleinschalige producenten gelegen in derde wereld landen. De mannen en vrouwen die de producten maken leven vaak in armoede. Hun passie is om een verschil te maken voor de enkeling, het gezin en het dorp! Dit doen ze door middel van het afleggen van bezoeken en het opbouwen van relaties met de producenten. Het gaat immers om impact en op deze manier kunnen zij echt iets betekenen voor de mannen en vrouwen, de families en gemeenschappen door wie de producten worden gemaakt.

Schrijf je in voor Mooie Verhalen Post en maak kans op €15 shoptegoed

Lees meer over de mooie verhalen achter onze handgemaakte cadeaus en blijf op de hoogte van nieuwe ontwikkelingen en producten in ons assortiment. 

Elke maand wordt onder de nieuwe inschrijvingen €15 euro shoptegoed verloot die je per email van ons ontvangt.