Wil je iemand bedanken? Geef of stuur als bedankje deze kartonnen kaart met drie vrolijke houten bloemetjes in wisselende samenstelling. Met gelaserde – Bedankt – tekst.
€3,95
Op voorraad
Wij zijn aangesloten bij
De bloemen worden in het fablab met een houtlaser gesneden. Daarna worden de bloemen geschilderd, iedere bloem of blad zijn eigen vaste kleur. De tekst wordt op de kartonnen kaart gelaserd die ook nog wordt versierd met stippen.
De houten bloemen worden gemaakt door de houtgroep en het fablab van Werkplaats Zwedenburg in Den Haag. Dit is een werkplaats voor mensen met een beperking. Verschillende mensen werken aan één product, waarbij ieder op zijn eigen manier bijdraagt. De één kan met de laser snijder de bloemen laseren, de ander heeft weer alle geduld voor het schuurwerk of schilderen. Met z’n allen komen zij dan tot een mooi product.
Werkplaats Zwedenbrug is onderdeel van zorgorganisatie Middin. Medewerkers kunnen werken op de houtgroep of andere groepen. Middin ondersteunt mensen met een beperking in de driehoek Den Haag/Rotterdam/Delft.
Af en toe onze mooie verhalen of een mooie aanbieding in jouw mailbox ontvangen? Schrijf je dan nu in.
Af en toe onze mooie verhalen of een mooie aanbieding in jouw mailbox ontvangen? Schrijf je dan nu in.
© Almirah | Algemene voorwaarden | Privacyverklaring | Cookieverklaring