Vrolijk je kamer op met dit kleurrijke kussen in vintagestijl. De voorkant is gehaakt van warm okergeel restgaren met een streeppatroon van noppen en ruitjes. De achterkant is van zachte gebloemde velours in groen en rood. Een heel aaibaar kussen om lekker mee op de bank te kruipen.
€29,95
Op voorraad
Wij zijn aangesloten bij
Dit kussen is gehaakt met okergeel in strepen met bolletjes en ruitpatroon. De achterkant is van een zachte gebloemde velours, groen met een rood bloempatroon. De kussenhoes sluit met een knoop. Inclusief kussen.
De kussenhoes kan gewassen worden, maar de garens en stoffen zijn afkomstig uit onze voorraad. Deze voorraad is afkomstig van een kleine restpartijen en donaties van particulieren. Door de aard van het gebruikte materiaal ontbreken meestal de labels bij de garens en stoffen. We weten niet altijd welk materiaal is gebruikt en het wasadvies is dan ook op de hand wassen.
Dit gehaakte kussen van restanten garen is gemaakt door makers van Atelier Almirah. Wij bieden waardevol werk en ruimte voor ontwikkeling aan mensen met een beperking en mensen die om andere reden (tijdelijk) ondersteuning nodig hebben bij werk.
Af en toe onze mooie verhalen of een mooie aanbieding in jouw mailbox ontvangen? Schrijf je dan nu in.
Af en toe onze mooie verhalen of een mooie aanbieding in jouw mailbox ontvangen? Schrijf je dan nu in.
© Almirah | Algemene voorwaarden | Privacyverklaring | Cookieverklaring