Een geweven witte armband met ingeweven roze en gouden hartjes. De armband is afgewerkt met een goudkleurige sluiting. Leuk om aan iemand t egeven die je dierbaar is.
€13,95
Op voorraad
Wij zijn aangesloten bij
Het armbandjes weven is populair werk op Atelier Almirah dat door veel van onze makers wordt gedaan. Op een klein weefgetouwtje worden de bandjes op maat en in verschillende breedtes geweven. Daarna worden ze afgewerkt met een mooie sluiting. Er zijn inmiddels ook veel verschillende designs en kleuren verkrijgbaar. Bij deze witte armband zijn roze en gouden hartjes ingeweven en hij is afgewerkt met een zilverkleurige sluiting.
De kralenarmbandjes worden geweven door de makers van Atelier Almirah. Wij bieden waardevol werk en ruimte voor ontwikkeling aan mensen met een beperking en mensen die om andere redenen (tijdelijk) ondersteuning nodig hebben bij werken op hun weg treug naar de reguliere arbeidsmarkt.
Af en toe onze mooie verhalen of een mooie aanbieding in jouw mailbox ontvangen? Schrijf je dan nu in.
Af en toe onze mooie verhalen of een mooie aanbieding in jouw mailbox ontvangen? Schrijf je dan nu in.
© Almirah | Algemene voorwaarden | Privacyverklaring | Cookieverklaring